Systemy nawadniania

Współpracujemy z producentem kompleksowych systemów nawadniania, które wykorzystując najnowsze rozwiązania, optymalizują koszty i zapewniają prawidłową dostawę wody do ogrodów i trawników, przemysłowych szklarni, pól golfowych, obiektów sportowych, pól uprawnych, szkółek drzew i krzewów, sadów oraz terenów miejskich.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom doradztwo, począwszy od projektu, poprzez wykonawstwo do samego montażu i późniejszego serwisu.

Podejmiemy współpracę dotyczącą sprzedaży naszych produktów: centrale sterowania, pompy, filtry, emitery, czujniki, elektrozawory, sterowniki, mikrozraszacze, taśmy kroplujące, linie kroplujące, zraszacze statyczne, zraszacze turbinowe, zraszacze sportowe, zraszacze rolnicze, rury LDPE.

Jak również sami podejmujemy się wykonawstwa dużych projektów systemów nawodnień. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie niezawodne i profesjonalne systemy nawadniania.

Dbamy o to, aby wszystkie urządzenia do nawadniania odznaczały się efektywnym i automatycznym działaniem podczas intensywnych prac ogrodowych i rolniczych. Naszym Klientom oferujemy nie tylko nowy sprzęt do użytku przydomowego oraz przemysłowego, ale również modernizację istniejących już systemów nawadniania. Wszystkie nasze zraszacze, taśmy i linie kroplujące z pewnością dostarczą roślinom odpowiednią ilość wody oraz nawozów i środków do ochrony roślin. Umożliwiają one sprawne i efektywne nawadnianie plantacji, sadów, winnic czy żywopłotów. Zastosowane w systemach nawadniania nowoczesne rozwiązania gwarantują szybką instalację oraz niskie koszty eksploatacji. Niezawodność i trwałość naszych urządzeń to zasługa zastosowania odpornych na uszkodzenia, wysokiej jakości materiałów.